Essentielle (Havyar Bakımı)

ESSENTIELLE

HAVYAR BAKIMI

Felsefesine göre cildin doğal güzelliğini cildi düzenli olarak temizleyerek korumak önemlidir. Böylece cilde en iyi şekilde bakılarak, cildin pürüzsüzlüğü, yumuşaklığı ve sağlıklı görünümü korunmaktadır. Cilt temizliğini, güzellik rutininizin bir parçası haline getirerek, cildinizi rahatlatmak ve sağlıklı bir yapıya kavuşturmak mümkün olmaktadır.

DEPIL COMFORT(EPİLASYON SONRASI YENİLEYİCİ, YATIŞTIRICI JEL)

Epilasyon işlemi sonrasında cildi yatıştırıcı ve nemlendirici özelliği vardır. Lazer epilasyon ya da IPL işlemi sonrasında zarar gören cildi yeniler. Ayrıca güneşe maruz kalarak kızaran cildi rahatlatmak, nemlendirmek ve yenilemek üzere kullanılır.Cildi anında benzersiz bir şekilde tazeleyen ve rahatlatan bir bakım sağlar. Tüm cilt tipleri için idealdir. Parfüm içermez.

KULLANIM ŞEKLİ

Herhangi bir şekilde yapılan epilasyondan etkilenmiş ya da uzun süre güneşe maruz kalmış bölgeye en az yedi gün boyunca, haftada en az iki kere uygulayınız.

AKTİF BİLEŞENLER

Sarı Kantaraon-Hypericum Perforatum L.: Bu bitki özü, inflamasyonu kontrol etmek, cildin yenilenme sürecini hızlandırmak ve harekete geçirmek, enfeksiyon riskini azaltmak ve güneş ışınlarının yol açtığı kızarıklığı gidermede ve UVA/UVB’nin sonradan oluşan etkilerini azaltmak için etkin bir bileşendir.

TOTAL MAKE UP REMOVER OIL( YÜZ VE GÖZ MAKYAJI TEMİZLEYİCİ YAĞ)

Doğal yağlar kullanılarak hazırlanmıştır. Ödem giderici, rahatlatıcı ve hipoalerjeniktir. Kirpikleri güçlendirir. TOTAL MAKE UP REMOVER OIL suyla temas ettiğinde dokusu emülsiyon haline gelerek, suya dayanıklı makyaj da dahil olmak üzere tüm makyajı temizler. Kirpikleri ve gözleri temizlemek için mükemmel bir temizleyicidir. Cildi pürüzsüz ve yumuşak bir görünüme kavuşturur, yağlı bir his bırakmaz. Tüm cilt tipleri için idealdir. Parfüm içermez.

KULLANIM ŞEKLİ

TOTAL MAKE UP REMOVER OIL’ı yüz, kirpik ve göz kapaklarına uygulayınız. Suya batırılmış parmak uçlarınızla ürün emülsiyon haline gelene kadar masaj yapınız.Cildi disk pamuk ve Ilık su ile temizleyiniz.

AKTİF BİLEŞENLER

Ayçiçek Yağı: Cildi besleyen, nemlendiren ve koruyan bir bileşendir. A, D ve E Vitamini içerir. Yıpranmış ya da çok kuru ciltler için tavsiye edilmektedir. Ayçiçek yağı içeriğindeki yüksek orandaki E Vitamini sayesinde cildi güçlendirir. Havuç Yağı: Kuru ve çok kuru ciltleri nemlendirmek için uygundur. A, B, C, D ve E Vitaminleri içerdiğinden cildin yaşlanmasını önler, yağ salgısını düzenler ve cildi korur. Buğday Tohumu Yağı: Antioksidan, doğal E Vitamini kaynağıdır. Cilt ve kutanöz doku için yenileyici etkiye sahiptir. Serbest radikallere karşı cildi savunur ve serbest radikallerin negatif etkilerini yok eder.

TOTAL MAKE UP REMOVER GEL (YÜZ VE GÖZ MAKYAJI TEMİZLEYİCİ JEL)

Bu yağ ve parfüm içermeyen gel, cilt ve makyaj temizleyici bir üründür. Tüm cilt tipleri için idealdir. Parfüm içermez.

KULLANIM ŞEKLİ

TOTAL MAKE UP REMOVER GEL yüz, kirpik ve göz kapaklarına uygulayınız. Suya batırılmış parmak uçlarınızla ürün emülsiyon haline gelene kadar nazikçe masaj yapınız. Ilık su ile temizleyiniz ve durulayınız, gerektiğinde suya batırılmış disk pamuk ile temizleyiniz.


AKTİF BİLEŞENLER

Ayçiçek Yağı: Cildi besleyen, nemlendiren ve koruyan mükemmel bir bileşen. A, D ve E Vitamini içerir. Yıpranmış ya da çok kuru ciltler için tavsiye edilmektedir. Ayçiçek yağı içeriğindeki yüksek orandaki E Vitamini sayesinde cildimizi mükemmel bir şekilde güçlendirmektedir (bilinen güzellik vitamindir). Havuç Yağı: Kuru ve çok kuru ciltleri nemlendirmek için uygundur. A, B, C, D ve E Vitaminleri içerdiğinden cildin yaşlanmasını önler, yağ salgısını düzenler ve cildi korur. Buğday Tohumu Yağı: Antioksidan, doğal E Vitamini kaynağıdır. Cilt ve kutanöz doku için yenileyici etkiye sahiptir. Serbest radikallere karşı cildi savunur, etkilerini yok eder.

AQUA TONİC (ÖDEM GİDERİCİ NEMLENDİRİCİ YATIŞTIRICI TONİK)

Hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun bir toniktir. Bitkisel kökenli doğal bileşenlerden oluşmuştur. Bu özel formül, makyaj temizleme sürecini tamamlar, cildin doğal ekosistemini korur, cildi nemlendirir ve parlaklık kazandırır. Tüm cilt tipleri için idealdir. Parfüm içermez.

KULLANIM ŞEKLİ

ESSENTIELLE serisi makyaj temizleyicinin etkisini yoğunlaştırmak için, AQUA TONİK yüze sprey olarak sıkılır ve tamamen emilene kadar cilde masaj yapılır.


AKTİF BİLEŞENLER

Cadı Fındığı Özü: Gözenekleri sıkılaştırıcı ve iyileştirici etkisi bulunmaktadır. Kılcal damarları güçlendirici ve yağ ifrazatını giderici etkiye sahiptir. Hidrolize Bitkisel Protein: Doku hücre metabolizmasını harekete geçirir. Cilt hücrelerinde oksijen tüketimini arttırır. Cildi, yaşlanmaya karşı aktif bir şekilde korur.Allantoin: Doğal iyileştirici aktif bir maddedir. Cildin yıpranmış ve ölü deriden kurtulma sürecini hızlandırma özelliğine sahiptir. Cildin yenilenme sürecini hızlandırır ve destekler. Cildin daha pürüzsüz ve dengeli bir görünüme kavuşmasında etkilidir.


GREEN TEA MASK (YAŞLANMA KARŞITI YEŞİL ÇAY YÜZ MASKESİ)

Yeşil Çay Yüz Maskesi cilde anında bir tazelik ve rahatlık hissi verir. Tedavi seansı esnasında uygulanan bakımların ve maskenin içeriğindeki aktif bileşenlerin etkisini arttırır, bunların cilde daha derinlemesine etki etmesini sağlar. Cildin kaybettiği nemini, yumuşaklığını ve elastikiyetini geri kazandırır. Sonuç olarak cilt daha aydınlık ve dengeli bir görünüme kavuşur. Tüm cilt tipleri için idealdir. Parfüm içermez.


KULLANIM ŞEKLİ

GREEN TEA MASK ‘ı yüz ve boyun bölgesine kalın bir katman halinde uygulayınız. Göz ve dudak çevresine sürmekten kaçınınız. 15-20 dakika boyunca etki etmesi için bekleyiniz. Ilık su ile ciltten temizleyiniz.

AKTİF BİLEŞENLER

Yeşil Çay Özü: Proteinler, aminoasitler, C ve B Vitaminleri, Kafein ve Flavonoitlerden oluşur. Tonik-stimulant, antioksidan ve yumuşatıcı etkiye sahiptir, anti-radikal karşıtı etkisi serbest radikalleri yok eder. Soya Proteini: Cildin yaşlanmaya karşı doğal savunmasını aktif bir şekilde güçlendirerek hücre dolaşımını arttırır. Cilt metabolizması dinamizmini harekete geçirir. Çinko Oksit: Suya dayanıklı bir koruyucu olarak, ciltteki nemi tutar, dışsal faktörlere karşı bir kalkan oluşturur. Antiseptik ve gözenek sıkılaştırıcı etkiye sahiptir. Cildi koruyucu ve keratinleşme sürecini dengeleyici bir etkiye sahiptir.

EXFOLIATING SCRUB (YÜZ İÇİN PEELİNG)

Hassas yüz bölgesi için polietilen mikro partikülleri ile peeling etkisi oluşturarak ölü hücreleri giderir, cildin daha sonra yapılacak uygulamalara hazır hale gelmesini sağlar. Cildi tahriş etmeden ölü hücrelerden arındırırken cilde pürüzsüz bir görünüm sağlar. Bu sayede cilt peeling sonrasıbakımlara hazır hale gelir. Tüm cilt tipleri için idealdir.

KULLANIM ŞEKLİ

Su yada AQUA TONİK ile nemlendirilmiş cilde uygulayınız. Bir dakika boyunca cilde parmak uçlarınızla dairesel hareketlerle masaj yapınız. Peeling işlemi bittikten sonra, ciltten ürünü arındırıncaya kadar ılık suyla temizleyiniz.

AKTİF BİLEŞENLER

Polietilen baloncukları.